Strony

sobota, 7 czerwca 2014

(TURBO)TOLERANCJA ?

Ostatnio zastanawiałam się do czego prowadzi turbotolerancja?
Już nie chodzi mi o tego typa/typkę (gender?) z Eurowizji (wracając do czasów zapomnianych) ale ostatnio zdałam sobie sprawę (zresztą nie tylko ja), że homoseksualiści są bardziej radykalni i poniekąd skuteczni w swoich działaniach aniżeli radykalni hetero z bojówek walczących pod tęczą. Chcą i adoptują dzieci, żądają równouprawnienia, bo przecież są pokrzywdzeni przez naród, przez obywateli heteroseksualnych którzy są winni temu, że nie mogą adoptować dzieci i ogólnie to przez nas/nich oni są w ogóle innej orientacji, już nie wspominając o osobach biorących udział w paradach równości, gdzie zachowują się i wyglądają jak chorzy psychicznie. Obnoszą się ze swoją orientacja w dużo bardziej niesmaczny sposób niż hetero, a ludzie nic nie mówią i podążają za tym bojąc się oskarżeń o nietolerancję czy homofobię.
Sama znam kilka osób homoseksualnych, najczęściej zwykli ludzie z nieciekawą przeszłością, którzy zachowują się normalnie, nie kryją się, ani nie ogłaszają całemu światu kim są.
Kościoły powoli zaczynają wyglądać jak azyle dla pedofilii, bo przecież celibat to wymysł Jezusa (gówno prawda), ale o tym się nie mówi, trzeba być tolerancyjnym i akceptować każdego, nawet jeśli jego zachowanie wywołuje u ciebie mdłości, bo teraz taka moda.
Świat zmierza w złym kierunku, ludzie też, a zwłaszcza Ci, którzy nie mają własnego zdania i boją się krytyki:)

2 komentarze:

  1. moim zdaniem jeżeli ktoś decyduje się na bycie homoseksualistą, to powinien pamiętać, że to on jest mniejszością, a nie starać się podporządkować wszystkich ku sobie pod prestekstem braku tolerancji

    OdpowiedzUsuń
  2. zgadzam sie z twoim zdaniem,nasz kraj nie jest tolerancyjny i tyle w tym temacie. http://sailing-bees.blogspot.com/ zapraszamy dopiero zaczynamy :)

    OdpowiedzUsuń